Популярне

Солістка Тернопільської обласної філармонії зірвала шквал овацій

17 листопада відбувся неймовірний концерт Наталії Присіч.

Народилась у Хоросткові Гусятинського району Тернопільської області у співучій музичній родині. Змалечку співала і грала на скрипці. Професійно навчатись музиці почала з музичної школи по класу скрипки у Л. Башуцької.

У 1996 році закінчила Тернопільське державне музичне училище імені Соломії Крушельницької (спеціалізація "Спів" - клас викладача В.С. Болотної). А через рік, у 1997 році вступила до Львівської державної музичної академії імені М. Лисенка (клас професора І. Кушплера).

У репертуарі вокалістки провідні арії з опер (Дж. Пуччіні «Мадам Батерфляй», «Тоска»; С. Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм»; Г. Доніцетті «Любовний напій»; Дж. Верді «Травіата»; В. А. Моцарта «Весілля Фігаро» та ін.); романси, українські народні пісні та пісні народів світу.

Її прекрасне лірико-драматичне сопрано зачаровує слухачів не лише особливими барвами тембру, силою і глибиною звучання, а й високою духовністю. Її сольні концерти – це велике свято для шанувальників класичної музики.

До цього виступу артистка ретельно готувалася. Підібрала нові для її репертуару і технічно складні арії з опер, які виконують поодинокі співаки у світі.

Вона співала так легко і натхненно надскладні арії з опер всесвітньо відомих композиторів, що глядачі у залі тамували подих, заворожені силою і красою її голосу й таланту. Після кожного номеру – шквал оплесків і вигуків «Браво!», а також оберемки квітів.
 

Емма Кец
Всі статті автора

Тернопіль

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією