Популярне

Наше

Збаразький замок

Однією з найцінніших пам’яток історії на Збаражчині є замок князів Збаразьких. Будівництво замку розпочалося 1620 року, і до 1627 року роботи проводив Христофор Збаразький. А з 1627 року естафету перейняв його молодший брат Юрій.

Які відомі українці народилися 6 січня?

Сьогоднішній день знаменується в історії України не лише тим, що сім’ї збираються за столом на Святвечір, а й тим, що в цей день народилися відомі у всьому світі українці.

Скарби України!

Україна! Для кожного це слово несе свій зміст, своє значення та відповідні емоції. Проте рідко для когось із нас воно пов’язане із подорожами та туризмом. А це зовсім не правильно.

Дністровський каньйон сьогодні (фото)

Дністровський каньйон — каньйон, утворений річкою Дністер і розташований на межі 4 областей: Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької.

Озеро Синевир

Замок Паланок

Вінницький фонтан

Вулиця з кількома назвами

Пам'ятник рюкзаку

Пам'ятник «Пікассо в трусах»

Галерея під відкритим небом

Будинок-кросворд

Двір Театру юного глядача

Двір втрачених іграшок

Музей СРСР

В Івано-Франківську відбудеться семінар для бухгалтерів

Дністер

Освіта в Канаді

Садиба Куліковських

Очаківська та Московська брами

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією