Популярне

Відтік спеціалістів – горе для Тернополя

 Польський уряд створює сприятливі умови праці й проживання для українців для того, щоб втримати дешеву робочу силу у своїй країні

     Заробітчани, які їздять вже не один рік до Польщі стверджують, що сусідня країна помітно збільшила платню для наших працюючих одразу ж після ратифікації безвізового режиму з Європейським Союзом. Наприклад, на будівництві зараз можна заробити 16 злотих за годину.  Більшість наших земляків переконанні, що поляки не хочуть відпускати українців, які дедалі частіше обирають для заробітку багатші країни – держави Скандинавії, Прибалтику, Німеччину. Спеціаліст по працевлаштуванню в Тернополі пані С. Повар зауважила, що нині на ринку праці Польщі нехватка робочих рук. Їхній уряд ще напередодні підписання безвізу розглянув умови офіційного працевлаштування українців на промислових об’єктах. На разі особі, яка має біометричний паспорт легко знайти легальну роботу. Крім стрімкого росту заробітної плати поляки нерідко надають найманцям безкоштовне проживання.  Варто сказати, що нині рух заробітчан до країн ЄС збільшився утричі. Масовий потік фахівців з нашого міста й країни загалом негативно позначається на місцевому ринку праці.

Уляна Сильна
Всі статті автора

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією