Популярне

Бутерброд для школяра

Розпочався новий навчальний рік. Батьки кожного ранку виряджають своїх дітей до школи. Раніше ми говорили про те, які найкращі поживні обіди готувати для школярів.

Будемо згідні із тим, що не завжди вистачає часу на приготування певної їжі. Коли ж у нас саме такі випадки, то ми готуємо дітям бутерброди, головне – це щоб малюк не був у школі голодним і зміг щось заїсти під час перерви. Найчастіше наші бутерброди мають начинку – ковбасу. З часом вона приїдається, коли малюк вживає її кожного дня. Які варіанти замінників ковбаси?

Бутерброд із сиром

Беремо звичайний домашній сир (коров’ячий, козячий, бринзу) на власний смак і готуємо із нього начинку. Для цього до сиру додаємо зелень, все ретельно вилкою розминаємо. Потім додаємо трохи сметани та сіль, але дивіться, щоб начинка не вийшла занадто рідкою. Намазуємо на хліб, і корисний бутерброд готовий.

Бутерброд із м’ясом

Для цього потрібний невеличкий кусок відвареного м’яса. Його нарізаємо на дрібні шматочки, змішуємо із сметаною, знову ж таки, щоб начинка добре трималася. Додаємо сіль, зелень.

Арахісова начинка корисна для малюка, адже  допомагає вчитися. Любителям солодкого можливо зробити такий бутерброд, адже це корисно і здорово.

Бутерброд із яйцем

Відварити яйце роздробити та змішати із сиром чи сметаною, посолити.

І на останок – бутерброд із паштетом

Домашній паштет можливо приготувати самому. В інтернеті, кулінарних книгах можливо знайти  різні рецепти, то і цим не має виникнути проблем.

Як бачимо, можливо приготувати різні начинки та обійтися без купованої ковбаси.


 

Іннеса Свіца
Всі статті автора

7+Я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією