Популярне

Домашня консервація: «за» і «проти»

Зима у всіх асоціюється не лише з новорічними святами та мандаринами, але й з можливістю нарешті скуштувати домашню консервацію: огірочки, помідорчики… Все смачно, але…чи корисно? На думку багатьох людей усе домашнє та натуральне  не може бути шкідливим. Частково це правда, але давайте подумаємо, який головний консервант?

 Правильно, сіль та оцет. Не дуже корисно, особливо у великій кількості. Але не потрібно засмучуватись і викидати усі соління на смітник. Будь-яка медаль має інший бік. Тому поговоримо трохи про користь домашніх закруток.
Наприклад, не фанатичне споживання розсолу і маринаду активізує роботу шлунково-кишково тракту і готує його до перетворення важкої їжі.
І, звичайно, знають усі, що розсіл – чудовий засіб проти похмілля.
Ще один безсумнівний плюс домашніх маринадів – великий вміст пектинів та клітковини, які знижують рівень шкідливого холестерину у крові.
Хоч домашні соління – продукти не прямо з грядки, вітаміни ж все-таки зберігають. Наприклад, багатьма улюблені солоні огірочки багаті на вітаміни В1, В2, С, а ще на кальцій, магній.
Але хворим на гіпертонію варто обмежити себе у цих продуктах.
Не завадить ще раз повторити головне правило вживання консервовані продукти – почуття міри понад усе!
 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Дім

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією