Популярне

Корисні поради. Що робити із жирними плямами?

Відповідей на це запитання в Інтернеті безліч. На сайтах з корисною інформацією для дому море варіантів щодо вирішення цієї проблеми.

Одні пропонують розчинити картопляний крохмаль у воді і потерти пляму, інші - взагалі не терти пляму. Комусь до вподоби ідея з господарським милом, а хтось - пропонує скористатися засобом для миття посуду. Але що робити, коли під рукою звичайний пральний порошок? Так, саме за допомогою прального порошку і води можна вивести жирні плями.
Отож, беремо невеличку ємність, насипаємо туди порошку та доливаємо води, але мало, розмішуємо до утворення кашки. Тоді цю кашку наносимо на проблемну ділянку, залишаємо на кілька годин, щоб все добре висохло. Після цього потрібно засохлий порошок змочити вобою і відтерти пляму жорсткою щіткою для підлоги. Головне - не перестаратися, щоб не стерти саму річ. На завершення, потрібно ретельно змити сліди порошку та нарешті залишити чисту річ у спокої до того часу, поки вона не висохне.

Юлія Лесів
Всі статті автора

Дім

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією